Berekening puntentotaal Keizer

Je kunt je puntentotaal in de Keizerstand als volgt controleren:
Maak een lijstje van alle tegenstanders tegen wie je gespeeld hebt met de uitslag.
Kijk in de laatste stand hoeveel punten elke tegenstander waard is en hoeveel punten jezelf waard bent (in de kolom Wd).
Bij een overwinning krijg je 100% van de waarde van je tegenstander, bij remise de helft en bij verlies 0 punten.
Een bye en een RSB-wedstrijd op donderdag levert 2/3 van je eigen waarde aan punten op.
De eerste 3 keer dat je afwezig bent krijg je 1/3 van je eigen waarde. Daarna krijg je bij afwezigheid 0 punten.
Uitslagen periode 3 ronde 6 (16 mei 2024)
Groep 1
Arie Lodder- Walter van Dijk 0 - 1 Johan Monster- Harro van Heuvelen 1 - 0
Piet Bervoets- Ron van Leeuwen 0 - 1 Pleun Notenboom- Frans Op de Beek½ - ½
Johan de Moor- Gert van Driel 1 - 0
Groep 2
Bas van Dijk- Teunis vd Werf½ - ½ Dirk van Vuuren- Cees vd Berg 0 - 1
Joos van Es- Martin van Bokkem 0 - 1 Tobie Doolaard- Marjolein Osinga½ - ½
Marius vd Griend- Kees de Graaf½ - ½
Groep 3
Ernst Laban- Nico van Vliet 0 - 1 Joost Hartog- Henk Bijvoet 1 - 0
Lucas Noppen- Peter vd Linden 0 - 1 Erwin Vink- Jan-Paul Doolaard 1 - 0

Intergroeppartij: Peter van Es (groep 2) - Rob Bedeaux (groep 1)     >½ - ½

Uitslagen periode 3 ronde 5 (2 mei 2024)
Groep 1
Johan de Moor- Walter van Dijk 1 - 0 Johan Monster- Rob Bedeaux 1 - 0
Frans Op de Beek- Ronald Möhrke 1 - 0 Gert van Driel- Arie Lodder½ - ½
Hans Brussaard- Ron van Leeuwen 0 - 1
Groep 2
Martin van Bokkem- Bas van Dijk½ - ½ Joos van Es- Marius vd Griend½ - ½
Marjolein Osinga- Peter van Es½ - ½ Frans Aardoom- Teunis vd Werf½ - ½
Groep 3
Joost Hartog- Erwin Vink 1 - 0 Henk Bijvoet- Jan-Paul Doolaard 1 - 0
Peter van der Linden- Ernst Laban½ - ½

Intergroeppartij: Pleun Notenboom (groep 1) - Tobie Doolaard (groep 2)      1 - 0

Uitslagen periode 3 ronde 4 (25 april 2024)
Groep 1
Walter van Dijk- Harro van Heuvelen½ - ½ Arie Lodder- Johan Monster½ - ½
Ronald Möhrke- Piet Bervoets 1 - 0 Ron van Leeuwen- Pleun Notenboom 1 - 0
Rob Bedeaux- Hans Brussaard 1 - 0 Frans Op de Beek- Bye
Groep 2
Bas van Dijk- Marius vd Griend 1 - 0 Cees vd Berg- Kees de Graaf 1 - 0
Tobie Doolaard- Dirk van Vuuren 0 - 1 Peter van Es- Frans Aardoom 0 - 1
Teunis vd Werf- Joos van Es 1 - 0
Groep 3
Erwin Vink- Nico van Vliet½ - ½ Sem Peters- Joost Hartog 1 - 0
Jan-Paul Doolaard- Ernst Laban 1 - 0

Intergroeppartij: Marjolein Osinga (groep 2) - Henk Bijvoet (groep 3)     >½ - ½

Uitslagen periode 3 ronde 3 (18 april 2024)
Groep 1
Walter van Dijk- Pleun Notenboom½ - ½ Johan Monster- Gert van Driel 1 - 0
Harro van Heuvelen- Frans Op de Beek 1 - 0 Rob Bedeaux- Ronald Möhrke 0 - 1
Juri de Graaf- Arie Lodder 1 - 0 Ron van Leeuwen- Johan de Moor 0 - 1
Piet Bervoets- Bye
Groep 2
Dirk van Vuuren- Bas van Dijk 1 - 0 Marjolein Osinga- Cees vd Berg½ - ½
Tobie Doolaard- Joos van Es 1 - 0 Marius vd Griend- Teunis vd Werf 1 - 0
Kees de Graaf- Peter van Es 0 - 1
Groep 3
Nico van Vliet- Joost Hartog 0 - 1 Henk Bijvoet- Johan vd Meer 1 - 0
Jarno vd Naald- Ernst Laban½ - ½

Uitslagen periode 3 ronde 2 (11 april 2024)
Groep 1
Arie Lodder- Pleun Notenboom½ - ½ Hans Brussaard- Piet Bervoets 0 - 1
Frans Op de Beek- RSB-wedstrijd Walter van Dijk- RSB-wedstrijd
Johan Monster- RSB-wedstrijd Harro van Heuvelen- RSB-wedstrijd
Ron van Leeuwen- RSB-wedstrijd Rob Bedeaux- RSB-wedstrijd
Juri de Graaf- RSB-wedstrijd
Groep 2
Bas van Dijk- Kees de Graaf 1 - 0 Teunis vd Werf- Tobie Doolaard 0 - 1
Peter van Es- Dirk van Vuuren 0 - 1 Joos van Es- Marjolein Osinga 0 - 1
Cees vd Berg- RSB-wedstrijd
Groep 3
Lucas Noppen- Nico van Vliet½ - ½ Ernst Laban- Erwin Vink½ - ½
Johan vd Meer- Jarno vd Naald 1 - 0 Joost Hartog- Bye

Intergroeppartij: Frans Aardoom (groep 2) - Johan de Moor (groep 1)     >½ - ½

Uitslagen periode 3 ronde 1 (4 april 2024)
Groep 1
Ronald Möhrke- Walter van Dijk½ - ½ Piet Bervoets- Harro van Heuvelen 0 - 1
Frans Op de Beek- Juri de Graaf 1 - 0 Pleun Notenboom- Hans Brussaard 0 - 1
Johan de Moor- Rob Bedeaux 1 - 0
Groep 2
Cees vd Berg- Tobie Doolaard 1 - 0 Marius vd Griend- Marjolein Osinga½ - ½
Dirk van Vuuren- Joos van Es 1 - 0 Frans Aardoom- Niels de Wit 1 - 0
Teunis vd Werf- Peter van Es½ - ½ Bas van Dijk- Bye
Groep 3
Nico van Vliet- Henk Bijvoet 1 - 0 Joost Hartog- Lucas Noppen 1 - 0
Erwin Vink- Peter van der Linden 1 - 0

Uitslagen periode 2 ronde 14 (28 maart 2024)
Groep 1
Johan Monster- Walter van Dijk 0 - 1 Bas van Dijk- Rob Bedeaux½ - ½
Ronald Möhrke- Arie Lodder 0 - 1 Juri de Graaf- RSB-wedstrijd
Pleun Notenboom- RSB-wedstrijd Piet Bervoets- RSB-wedstrijd
Johan de Moor- RSB-wedstrijd Harro van Heuvelen- RSB-wedstrijd
Groep 2
Frans Op de Beek- Frans Aardoom 1 - 0 Marjolein Osinga- Teunis vd Werf 1 - 0
Tobie Doolaard- Nico van Vliet 1 - 0 Marius vd Griend- Gert van Driel 0 - 1
Dirk van Vuuren- RSB-wedstrijd Sem Peters- RSB-wedstrijd
Hans Brussaard- RSB-wedstrijd
Groep 3
Johan vd Meer- Peter van Es 0 - 1 Erwin Vink- Joost Hartog 0 - 1
Joos van Es- Ernst Laban½ - ½ Henk Bijvoet- Lucas Noppen 1 - 0

Intergroeppartij: Niels de Wit (groep 3) - Cees vd Berg (groep 1)      -

Uitslagen periode 2 ronde 13 (14 maart 2024)
Groep 1
Bas van Dijk- Johan Monster 0 - 1 Rob Bedeaux- Cees vd Berg½ - ½
Juri de Graaf- Piet Bervoets½ - ½ Arie Lodder- Johan de Moor½ - ½
Harro van Heuvelen- Ronald Möhrke 0 - 1 Pleun Notenboom- Bye
Groep 2
Dirk van Vuuren- Marius vd Griend½ - ½ Kees de Graaf- Marjolein Osinga½ - ½
Frans Aardoom- Tobie Doolaard½ - ½ Martin van Bokkem- Hans Brussaard½ - ½
Groep 3
Joost Hartog- Peter van Es 1 - 0 Erwin Vink- Joos van Es 0 - 1
Johan vd Meer- Ernst Laban½ - ½ Niels de Wit- Henk Bijvoet 1 - 0

Intergroeppartij: Lucas Noppen (groep 3) - Frans Op de Beek (groep 2)      0 - 1

Uitslagen periode 2 ronde 12 (7 maart 2024)
Groep 1
Johan Monster- Pleun Notenboom½ - ½ Rob Bedeaux- Arie Lodder 0 - 1
Piet Bervoets- Johan de Moor½ - ½ Ronald Möhrke- Juri de Graaf 1 - 0
Cees vd Berg- Harro van Heuvelen 0 - 1
Groep 2
Marjolein Osinga- Frans Op de Beek 0 - 1 Sem Peters- Dirk van Vuuren 1 - 0
Frans Aardoom- Marius vd Griend 1 - 0 Teunis vd Werf- Gert van Driel 0 - 1
Nico van Vliet- Martin van Bokkem 1 - 0 Hans Brussaard- Kees de Graaf 1 - 0
Groep 3
Peter van Es- Joos van Es 1 - 0 Niels de Wit- Erwin Vink 1 - 0
Ida Vink- Johan vd Meer 0 - 1 Peter van der Linden- Lucas Noppen 0 - 1

Intergroeppartij: Tobie Doolaard (groep 2) - Bas van Dijk (groep 1)      0 - 1

Uitslagen periode 2 ronde 11 (29 februari 2024)
Groep 1
Juri de Graaf- Walter van Dijk½ - ½ Rob Bedeaux- Bas van Dijk 1 - 0
Harro van Heuvelen- Pleun Notenboom 1 - 0 Arie Lodder- Cees vd Berg 0 - 1
Groep 2
Frans Op de Beek- Dirk van Vuuren½ - ½ Marjolein Osinga- Frans Aardoom½ - ½
Marius vd Griend- Nico van Vliet 1 - 0 Hans Brussaard- Teunis vd Werf 0 - 1
Groep 3
Joost Hartog- Niels de Wit 0 - 1 Erwin Vink- Johan vd Meer½ - ½
Joos van Es- Ida Vink 1 - 0 Lucas Noppen- Peter van Es½ - ½

Intergroeppartij: Piet Bervoets (groep 1) - Martin van Bokkem (groep 2)      1 - 0

Uitslagen periode 2 ronde 10 (22 februari 2024)
Groep 1
Cees vd Berg- Walter van Dijk 0 - 1 Pleun Notenboom- Arie Lodder½ - ½
Piet Bervoets- Ronald Möhrke½ - ½ Bas van Dijk- Juri de Graaf 0 - 1
Groep 2
Frans Op de Beek- Hans Brussaard½ - ½ Dirk van Vuuren- Marjolein Osinga½ - ½
Martin van Bokkem- Teunis vd Werf 1 - 0 Nico van Vliet- Marius vd Griend 1 - 0
Kees de Graaf- Bye
Groep 3
Peter van Es- Ernst Laban 1 - 0 Erwin Vink- Peter van der Linden 1 - 0
Joos van Es- Joost Hartog 0 - 1 Johan vd Meer- Henk Bijvoet 1 - 0
Ida Vink- Lucas Noppen 0 - 1

Uitslagen periode 2 ronde 9 (15 februari 2024)
Groep 1
Walter van Dijk- Arie Lodder 1 - 0 Piet Bervoets- Rob Bedeaux½ - ½
Ronald Möhrke- Pleun Notenboom 1 - 0 Bas van Dijk- Harro van Heuvelen½ - ½
Groep 2
Teunis vd Werf- Frans Op de Beek 0 - 1 Hans Brussaard- Dirk van Vuuren½ - ½
Marjolein Osinga- Gert van Driel 0 - 1 Kees de Graaf- Tobie Doolaard 1 - 0
Marius vd Griend- Martin van Bokkem 0 - 1
Groep 3
Henk Bijvoet- Erwin Vink 1 - 0 Johan vd Meer- Joos van Es 0 - 1
Joost Hartog- Ida Vink 1 - 0

Intergroeppartij: Johan de Moor (groep 1) - Peter van Es (groep 3)      0 - 1

Uitslagen periode 2 ronde 8 (8 februari 2024)
Groep 1
Bas van Dijk- Piet Bervoets½ - ½ Johan de Moor- Ronald Möhrke 1 - 0
Juri de Graaf- RSB-wedstrijd Johan Monster- RSB-wedstrijd
Mark Hopman- RSB-wedstrijd Ron van Leeuwen- RSB-wedstrijd
Walter van Dijk- RSB-wedstrijd Rob Bedeaux- RSB-wedstrijd
Harro van Heuvelen- RSB-wedstrijd
Groep 2
Dirk van Vuuren- Kees de Graaf 0 - 1 Teunis vd Werf- Frans Aardoom 1 - 0
Tobie Doolaard- Marius vd Griend 1 - 0 Martin van Bokkem- Hans Brussaard½ - ½
Frans Op de Beek- RSB-wedstrijd
Groep 3
Peter van Es- Johan vd Meer½ - ½ Lucas Noppen- Erwin Vink 0 - 1
Joos van Es- Jarno vd Naald 1 - 0 Ernst Laban- Joost Hartog 0 - 1
Peter van der Linden- Henk Bijvoet 0 - 1

Intergroeppartij: Arie Lodder (groep 1) - Marjolein Osinga (groep 2)      1 - 0

Uitslagen periode 2 ronde 7 (1 februari 2024)
Groep 1
Johan Monster- Juri de Graaf 1 - 0 Walter van Dijk- Ron van Leeuwen½ - ½
Ronald Möhrke- Rob Bedeaux 0 - 1 Pleun Notenboom- Johan de Moor 1 - 0
Harro van Heuvelen- Piet Bervoets½ - ½ Bas van Dijk- Arie Lodder½ - ½
Groep 2
Kees de Graaf- Frans Op de Beek 0 - 1 Marius vd Griend- Dirk van Vuuren 1 - 0
Hans Brussaard- Marjolein Osinga 1 - 0 Frans Aardoom- Nico van Vliet 1 - 0
Tobie Doolaard- Martin van Bokkem½ - ½
Groep 3
Erwin Vink- Joos van Es 1 - 0 Johan vd Meer- Ida Vink 1 - 0
Lucas Noppen- Ernst Laban½ - ½ Henk Bijvoet- Jarno vd Naald 1 - 0

Uitslagen periode 2 ronde 6 (25 januari 2024)
Groep 1
Ron van Leeuwen- Ronald Möhrke 0 - 1 Piet Bervoets- Walter van Dijk 0 - 1
Rob Bedeaux- Harro van Heuvelen 0 - 1 Cees vd Berg- Bas van Dijk½ - ½
Groep 2
Frans Op de Beek- Nico van Vliet 1 - 0 Marjolein Osinga- Marius vd Griend½ - ½
Martin van Bokkem- Frans Aardoom½ - ½ Gert van Driel- Kees de Graaf 1 - 0
Groep 3
Joos van Es- Peter van Es½ - ½ Johan vd Meer- Lucas Noppen½ - ½
Ernst Laban- Henk Bijvoet½ - ½

Uitslagen periode 2 ronde 5 (18 januari 2024)
Groep 1
Ron van Leeuwen- Johan Monster 1 - 0 Walter van Dijk- Rob Bedeaux 1 - 0
Juri de Graaf- Cees vd Berg 1 - 0 Arie Lodder- Harro van Heuvelen 0 - 1
Piet Bervoets- Mark Hopman 1 - 0 Pleun Notenboom- Bas van Dijk½ - ½
Groep 2
Frans Op de Beek- Martin van Bokkem 1 - 0 Dirk van Vuuren- Gert van Driel 0 - 1
Marjolein Osinga- Tobie Doolaard 1 - 0 Frans Aardoom- Kees de Graaf 1 - 0
Marius vd Griend- Teunis vd Werf 1 - 0 Hans Brussaard- Nico van Vliet 0 - 1
Groep 3
Peter van Es- Niels de Wit 0 - 1 Ernst Laban- Erwin Vink½ - ½
Ida Vink- Henk Bijvoet 0 - 1 Jarno vd Naald- Lucas Noppen 1 - 0
Joost Hartog- Johan vd Meer 1 - 0

Intergroeppartij: Ronald Möhrke (groep 1) - Joos van Es (groep 3)      1 - 0

Uitslagen periode 2 ronde 4 (11 januari 2024)
Groep 1
Harro van Heuvelen- Johan Monster 0 - 1 Juri de Graaf- Ron van Leeuwen 0 - 1
Cees vd Berg- Pleun Notenboom 0 - 1 Walter van Dijk- Bas van Dijk½ - ½
Arie Lodder- Piet Bervoets 1 - 0
Groep 2
Gert van Driel- Frans Op de Beek½ - ½ Martin van Bokkem- Dirk van Vuuren½ - ½
Teunis vd Werf- Marjolein Osinga 1 - 0 Tobie Doolaard- Hans Brussaard 0 - 1
Kees de Graaf- Nico van Vliet½ - ½
Groep 3
Erwin Vink- Peter van Es 0 - 1 Ernst Laban- Joos van Es 0 - 1
Lucas Noppen- Niels de Wit 0 - 1 Henk Bijvoet- Joost Hartog 0 - 1

Intergroeppartij: Marius vd Griend (groep 2) - Mark Hopman (groep 1)      0 - 1

Uitslagen periode 2 ronde 3 (4 januari 2024)
Groep 1
Johan Monster- Piet Bervoets½ - ½ Mark Hopman- Cees vd Berg 1 - 0
Ron van Leeuwen- Arie Lodder½ - ½ Juri de Graaf- Pleun Notenboom 1 - 0
Bas van Dijk- Ronald Möhrke 0 - 1 Johan de Moor- Harro van Heuvelen 0 - 1
Groep 2
Frans Op de Beek- Marius vd Griend½ - ½ Dirk van Vuuren- Tobie Doolaard 0 - 1
Marjolein Osinga- Sem Peters 0 - 1 Gert van Driel- Frans Aardoom 1 - 0
Martin van Bokkem- Kees de Graaf 1 - 0 Nico van Vliet- Teunis vd Werf 0 - 1
Groep 3
Henk Bijvoet- Peter van Es 0 - 1 Ida Vink- Erwin Vink 1 - 0
Joos van Es- Niels de Wit½ - ½ Ernst Laban- Bye

Intergroeppartij: Hans Brussaard (groep 2) - Walter van Dijk (groep 1)      0 - 1

Uitslagen periode 2 ronde 2 (21 december 2023)
Groep 1
Cees van den Berg- Ron van Leeuwen 0 - 1 Pleun Notenboom- Piet Bervoets 0 - 1
Johan Monster- Bas van Dijk 1 - 0 Walter van Dijk- Ronald Möhrke 1 - 0
Groep 2
Frans Aardoom- Frans Op de Beek 0 - 1 Hans Brussaard- Gert van Driel 0 - 1
Tobie Doolaard- Teunis van der Werf 1 - 0 Kees de Graaf- Marius van de Griend 0 - 1
Marjolein Osinga- Martin van Bokkem½ - ½ Dirk van Vuuren- Nico van Vliet 1 - 0
Groep 3
Lucas Noppen- Joos van Es 0 - 1 Niels de Wit- Ernst Laban½ - ½
Peter van Es- Ida Vink 1 - 0 Erwin Vink- Bye

Uitslagen periode 2 ronde 1 (14 december 2023)
Groep 1
Harro van Heuvelen- Walter van Dijk 0 - 1 Rob Bedeaux- Juri de Graaf 1 - 0
Ronald Möhrke- Johan Monster 0 - 1 Bas van Dijk- Johan de Moor 0 - 1
Piet Bervoets- Cees van den Berg 0 - 1
Groep 2
Frans Op de Beek- Tobie Doolaard 1 - 0 Teunis van der Werf- Dirk van Vuuren 0 - 1
Nico van Vliet- Marjolein Osinga0 - 1 Marius van de Griend- Hans Brussaard½ - ½
Groep 3
Erwin Vink- Nique Bravenboer 1 - 0 Joos van Es- Henk Bijvoet 1 - 0
Niels de Wit- Johan van der Meer 1 - 0 Ida Vink- Ernst Laban 0 - 1
Peter van Es- Lucas Noppen 0 - 1

Uitslagen periode 1 ronde 14 (7 december 2023)
Groep 1
Pleun Notenboom- Rob Bedeaux 0 - 1 Marjolein Osinga- Bas van Dijk 0 - 1
Ron van Leeuwen- Harro van Heuvelen 1 - 0 Juri de Graaf- Piet Bervoets 1 - 0
Frans Op de Beek - Bye
Groep 2
Ronald Möhrke- Martin van Bokkem 1 - 0 Marius van de Griend- Gert van Driel 0 - 1
Cees van den Berg- Nico van Vliet 0 - 1 Tobie Doolaard- Frans Aardoom½ - ½
Sem Peters- Arie Lodder½ - ½ Padrich Sterk- Peter van Es 1 - 0
Groep 3
Lucas Noppen- Ernst Laban 0 - 1 Johan van der Meer- Teunis vd Werf 0 - 1
Kees de Graaf- Henk Bijvoet 0 - 1 Erwin Vink- Joos van Es 0 - 1


Uitslagen periode 1 ronde 13 (30 november 2023)
Groep 1
Dirk van Vuuren- Piet Bervoets½ - ½Harro van Heuvelen- Pleun Notenboom1 - 0
Bas van Dijk- Juri de Graaf0 - 1Frans Op de Beek- RSB
Rob Bedeaux- RSBRon van Leeuwen- RSB
Walter van Dijk- RSBJohan Monster- RSB
Mark Hopman- RSB
Groep 2
Arie Lodder- Martin van Bokkem1 - 0Marius vd Griend- Ronald Möhrke0 - 1
Sem Peters- Tobie Doolaard0 - 1Cees van den Berg- RSB
Groep 3
Hans Brussaard- Lucas Noppen1 - 0Henk Bijvoet- Erwin Vink0 - 1
Ernst Laban- Joos van Es½ - ½Kees de Graaf- Padrich Sterk1 - 0
Teunis van der Werf- Bye


Uitslagen periode 1 ronde 12 (23 november 2023)
Groep 1
Rob Bedeaux- Johan de Moor1 - 0Bas van Dijk- Ron van Leeuwen0 - 1
Walter van Dijk- Johan Monster0 - 1Marjolein Osinga- Frans Op de Beek1 - 0
Groep 2
Peter van Es- Nico van Vliet½ - ½Arie Lodder- Marius vd Griend0 - 1
Cees van den Berg- Harro van Heuvelen0 - 1Gert van Driel- RSB
Groep 3
Teunis van der Werf- Hans Brussaard0 - 1Lucas Noppen- Erwin Vink1 - 0
Kees de Graaf- Jarno van der Naald1 - 0Johan van der Meer- Joos van Es1 - 0
Padrich Sterk- Ida Vink1 - 0


Uitslagen periode 1 ronde 11 (16 november 2023)
Groep 1
Johan de Moor- Walter van Dijk1 - 0Johan Monster- Ron van Leeuwen1 - 0
Piet Bervoets- Rob Bedeaux½ - ½Frans Op de Beek- Pleun Notenboom0 - 1
Marjolein Osinga- Mark Hopman½ - ½
Groep 2
Arie Lodder- Cees van den Berg½ - ½Ronald Möhrke- Peter van Es1 - 0
Martin van Bokkem- Frans Aardoom½ - ½Tobie Doolaard- Marius vd Griend1 - 0
Groep 3
Joos van Es- Teunis van der Werf0 - 1Johan van der Meer- Henk Bijvoet1 - 0
Lucas Noppen- Kees de Graaf0 - 1Nique Bravenboer- Ida Vink0 - 1
Groep 3 en 1
Erwin Vink- Bas van Dijk0 - 1


Uitslagen periode 1 ronde 10 (9 november 2023)
Groep 1
Walter van Dijk- Frans Op de Beek1 - 0Johan Monster- Marjolein Osinga1 - 0
Rob Bedeaux- Mark Hopman0 - 1Piet BervoetsRSB
Bas van DijkRSBPleun NotenboomRSB
Groep 2
Peter van Es- Cees van den Berg0 - 1Arie Lodder- Ronald Möhrke1 - 0
Frans Aardoom- Nico van Vliet½ - ½Tobie DoolaardRSB
Marius vd GriendRSBSem PetersRSB
Groep 3
Henk Bijvoet- Hans Brussaard0 - 1Ida Vink- Erwin Vink½ - ½
Kees de Graaf- Eric van de Kerkhof1 - 0Nique Bravenboer- Ernst Laban0 - 1
Joos van EsRSBTeunis van der WerfRSB


Uitslagen periode 1 ronde 9 (26 oktober 2023)
Groep 1
Walter van Dijk- Bas van Dijk1 - 0Frans Op de Beek- Johan Monster0 - 1
Ron van Leeuwen- Rob Bedeaux1 - 0Marjolein Osinga- Pleun Notenboom½ - ½
Groep 2
Cees van den Berg- Ronald Möhrke0 - 1Frans Aardoom- Sem Peters1 - 0
Tobie Doolaard- Peter van Es1 - 0Marius vd Griend- Arie Lodder0 - 1
Groep 3
Erwin Vink- Teunis van der Werf0 - 1Ernst Laban- Henk Bijvoet0 - 1
Ida Vink- Jarno van der Naald0 - 1Lucas Noppen- Johan van der Meer1 - 0
Groep 2 en 3
Nico van Vliet- Joos van Es1 - 0


Uitslagen periode 1 ronde 8 (19 oktober 2023)
Groep 1
Johan Monster- Walter van Dijk½ - ½Dirk van Vuuren- Frans Op de Beek0 - 1
Mark Hopman- Johan de Moor½ - ½Pleun Notenboom- Piet Bervoets1 - 0
Bas van Dijk- Marjolein Osinga½ - ½
Groep 2
Marius vd Griend- Frans Aardoom½ - ½Martin van Bokkem- Nico van Vliet1 - 0
Peter van Es- Arie Lodder0 - 1
Groep 3
Hans Brussaard- Ernst Laban1 - 0Joos van Es- Erwin Vink0 - 1
Teunis van der Werf- Ida Vink1 - 0Kees de Graaf- Niels de Wit1 - 0
Eric van de Kerkhof- Lucas Noppen0 - 1Nique Bravenboer- Johan van der Meer0 - 1
Groep 3 en 2
Henk Bijvoet- Tobie Doolaard½ - ½


Uitslagen periode 1 ronde 7 (12 oktober 2023)
Groep 1
Piet Bervoets- Walter van Dijk½ - ½Bas van Dijk- Johan Monster0 - 1
Rob Bedeaux- Frans Op de Beek1 - 0Marjolein Osinga- Ron van Leeuwen0 - 1
Mark Hopman- Pleun Notenboom1 - 0
Groep 2
Ronald Möhrke- Gert van Driel½ - ½Cees van den Berg- Marius vd Griend1 - 0
Tobie Doolaard- Martin van Bokkem1 - 0Sem Peters- Peter van Es½ - ½
Nico van Vliet- Arie Lodder0 - 1
Groep 3
Hans Brussaard- Joos van Es½ - ½Erwin Vink- Niels de Wit0 - 1
Teunis van der Werf- Henk Bijvoet1 - 0Johan van der Meer- Kees de Graaf½ - ½
Ida Vink- Eric van de Kerkhof0 - 1Jarno van der Naald- Lucas Noppen0 - 1
Groep 2 en 1
Frans Aardoom- Dirk van Vuuren½ - ½


Uitslagen periode 1 ronde 6 (5 oktober 2023)
Groep 1
Pleun Notenboom- Walter van Dijk½ - ½Johan de Moor- Johan Monster0 - 1
Rob Bedeaux- Bas van Dijk1 - 0Ron van Leeuwen- Mark Hopman½ - ½
Frans Op de Beek- Piet Bervoets1 - 0Dirk van Vuuren- Marjolein Osinga1 - 0
Groep 2
Martin van Bokkem- Cees van den Berg½ - ½Sem Peters- Ronald Möhrke0 - 1
Arie Lodder- Frans Aardoom1 - 0Nico van Vliet- Tobie Doolaard½ - ½
Peter van Es- Marius vd Griend½ - ½
Groep 3
Eric van de Kerkhof- Erwin Vink0 - 1Ida Vink- Joos van Es0 - 1
Kees de Graaf- Teunis van der Werf1 - 0Henk Bijvoet- Lucas Noppen1 - 0
Ernst Laban- Johan van der Meer1 - 0Niels de Wit- Nique Bravenboer1 - 0


Uitslagen periode 1 ronde 5 (28 september 2023)
Groep 1
Walter van Dijk- Mark Hopman1 - 0Johan Monster- Rob Bedeaux½ - ½
Ron van Leeuwen- Frans Op de Beek1 - 0Johan de Moor- Dirk van Vuuren1 - 0
Piet Bervoets- Marjolein Osinga1 - 0Pleun Notenboom- Bas van Dijk½ - ½
Groep 2
Gert van Driel- Martin van Bokkem½ - ½Frans Aardoom- Cees van den Berg½ - ½
Ronald Möhrke- Nico van Vliet1 - 0Arie Lodder- Tobie Doolaard1 - 0
Marius vd Griend- Sem Peters0 - 1
Groep 3
Johan van der Meer- Hans Brussaard0 - 1Erwin Vink- Kees de Graaf1 - 0
Teunis van der Werf- Niels de Wit0 - 1Jarno van der Naald- Henk Bijvoet1 - 0
Nique Bravenboer- Eric van de Kerkhof0 - 1Lucas Noppen- Ida Vink1 - 0
Groep 3 en 2
Ernst Laban- Peter van Es0 - 1


Uitslagen periode 1 ronde 4 (21 september 2023)
Groep 1
Bas van Dijk- Dirk van Vuuren½ - ½Piet Bervoets- Johan de Moor0 - 1
Walter van DijkRSBJohan MonsterRSB
Rob BedeauxRSBRon van LeeuwenRSB
Mark HopmanRSBPleun NotenboomRSB
Groep 2
Frans Aardoom- Peter van Es0 - 1Martin van Bokkem- Sem Peters0 - 1
Nico van Vliet- Marius vd Griend0 - 1Gert van DrielRSB
Cees van den BergRSB
Groep 3
Hans Brussaard- Kees de Graaf1 - 0Meinard Schrijer- Erwin Vink0 - 1
Henk Bijvoet- Ida Vink0 - 1Jan van der Velden- Ernst Laban0 - 1
Eric van de Kerkhof- Johan van der Meer0 - 1
Groep 1 en 2
Marjolein Osinga- Ronald Möhrke0 - 1


Uitslagen periode 1 ronde 3 (14 september 2023)
Groep 1
Walter van Dijk- Ron van Leeuwen½ - ½Rob Bedeaux- Marjolein Osinga1 - 0
Frans Op de Beek- Bas van Dijk½ - ½Mark Hopman- Piet Bervoets1 - 0
Dirk van Vuuren- Pleun Notenboom½ - ½
Groep 2
Cees van den Berg- Sem Peters½ - ½Kees van 't Land- Marius vd Griend0 - 1
Peter van Es- Nico van Vliet½ - ½
Groep 3
Erwin Vink- Hans Brussaard0 - 1Ernst Laban- Meinard Schrijer½ - ½
Kees de Graaf- Jan van der Velden½ - ½ Ida Vink- Johan van der Meer0 - 1
Jarno van der Naald- Eric van de Kerkhof0 - 1Lucas Noppen- Nique Bravenboer0 - 1
Groep 3 en 2
Teunis van der Werf- Martin van Bokkem0 - 1


Uitslagen periode 1 ronde 2 (7 september 2023)
Groep 1
Walter van Dijk- Rob Bedeaux1 - 0Johan Monster- Pleun Notenboom½ - ½
Bas van Dijk- Mark Hopman½ - ½Ron van Leeuwen- Piet Bervoets1 - 0
Frans Op de Beek- Marjolein Osinga1 - 0
Groep 2
Sem Peters- Gert van Driel½ - ½Kees van 't Land- Nico van Vliet½ - ½
Marius van de Griend- Martin van Bokkem½ - ½Cees van den Berg- Arie Lodder1 - 0
Groep 3
Mike Ista- Teunis van der Werf0 - 1Erwin Vink- Ernst Laban½ - ½
Kees de Graaf- Ida Vink1 - 0Nique Bravenboer- Jarno van der Naald1 - 0
Joos van Es- Lucas Noppen1 - 0


Uitslagen periode 1 ronde 1 (31 augustus 2023)
Groep 1
Mark Hopman- Johan Monster1 - 0Marjolein Osinga- Walter van Dijk0 - 1
Piet Bervoets- Bas van Dijk1 - 0Pleun Notenboom- Ron van Leeuwen½ - ½
Groep 2
Gert van Driel- Cees van den Berg1 - 0Ronald Möhrke- Frans Aardoom0 - 1
Tobie Doolaard- Kees van 't Land0 - 1Martin van Bokkem- Peter van Es1 - 0
Nico van Vliet- Peter Goedegebuur0 - 1
Groep 3
Meinard Schrijer- Jarno van der Naald½ - ½Joos van Es- Kees de Graaf0 - 1
Ida Vink- Nique Bravenboer1 - 0Johan van der Meer- Erwin Vink½ - ½
Groep 3 en 1
Hans Brussaard- Frans Op de Beek1 - 0